top of page

INTERIÉROVÝ DESIGNER

Jste v situaci, kdy si zařizujete nový domov? Nebo jen chcete změnu a oživení Vašeho stávajícího designu interiéru?

S čím Vám pomůže interiérový designer?
 

V rámci služeb interiérového designera, Vám ráda pomohu s navrhnutím interiéru na míru, případně dotvořením stávajícího designu Vašeho bytu, domu či jiné nemovitosti. V případě, že se dohodneme na použití nábytku na míru, Vám vypracuji výkresy pro truhláře. Nechám propočítat vhodnost osvětlení dle místností a navrhnu Vám vhodnější varianty. V případě nadstandardních služeb Vám pak mohu pomoci i s výběrem dekoračních doplňků do Vašeho bytu či domu (polštáře, záclony, drobné doplňky jako vázy a jiné).

Jaké interiéry ráda tvořím?
 

Jako interiérový a bytový designer ráda tvořím interiéry, které jsou zároveň stylové, praktické a odpovídají možnostem klienta (dopředu si řekneme Váš rozpočet).  Mým cílem je Vám najít v rámci nastaveného rozpočtu co nejlepší interiérové řešení, co se týče dispozic, kvality materiálů a samotného vzhledu. Věřím, že dobře navrhnutý bytový design či design domu je tou správnou cestou ke každodennímu spokojenému žití.

Jaký dostanete výstup v rámci služeb interiérového designera?
 

Výstupem služeb interiérového designera je 3D návrh interiéru či realistická vizualizace interiéru. Na základě tohoto výstupu Vám mohu interiér pomoci zrealizovat (čtěte níže) nebo si jej můžete samozřejmě zařídit svépomocí.

 

02_insta.png

REALIZACE INTERIÉRU

​Ze svých zkušeností Vám doporučuji řešit realizaci interiéru s interiérovým designerem či firmou, která Vám dělala návrh interiéru. Výhodou tohoto přístupu je, že daná firma či člověk již ví, o co se jedná a minimalizují se tím náklady i prostor na chybu. V praxi jsem se setkala s tím, že řemeslník, který se ujal tvorby designu podle vizualizace, nedodržel odstíny, dekor dřeva, dlažby apod. a výsledný interiér tedy vypadal dost odlišně od původního nápadu. Věřte mi, že tomuto se chcete vyhnout.

JAK VYPADÁ TAKOVÁ SPOLUPRÁCE NÁVRHU INTERIÉRU?

1. Architektonická část (úvodní konzultace) :

Vše začíná úvodní konzultací (videohovor či osobní konzultace v místě budoucí realizace). Probereme spolu vaše představy a přání. V případě konzultace na místě realizace si rovnou zaměříme prostor. 

2. Architektonická část (prvotní návrh) :

Na základě informací z úvodní konzultace a zaměření obdržíte prvotní návrh v podobě realistické vizualizace ve 3D grafickém programu. Výhodou vizualizace je, že se velmi přiblížíme k možné finální podobě. 

Návrh spolu probereme a domluvíme se na případných úpravách a dalších požadavcích. 

3. Architektonická část (finální podoba) :

Zapracujeme Vaše požadavky a připomínky z prvního návrhu a vypracujeme finální vizualizaci. Výstupem architektonické interiérové studie je tedy fotorealistická vizualizace, seznam kusových zařizovacích předmětů (doplňků, dekorací, materiálů, látek a základních kusů nábytku) a v případě zájmu i kontakty na jednotlivé, námi prověřené profese.

4. Projektová část (technická dokumentace):

V projektové části pro Vás připravíme technickou dokumentaci, která plyně navazuje na hotové vizualizace a jde více do hloubky. Tato dokumentace je plnohodnotný podklad pro realizaci stavební i nábytkové části (rozkreslení nábytku pro truhláře, zakreslení umístění světel, zásuvek apod.).

 

Jak už jste asi pochopili, tak v této části se již budeme bavit o konrétních zařizovacích prvcích. 

 

Cílem je najít optiální řešení vzhledem k Vašemu rozpočtu.

5. Realizace:

Váš projekt můžeme kompletně zrealizovat na míru a to s minimální potřebou Vaší spolupráce. Spolupracujeme s ověřenými truhláři, elektrikáři, pokladači podlah nebo třeba s malíři a tapetáři, u kterých víme, že se na ně můžeme spolehnout. 

 

Průběžně Vás o všem budeme informovat, zajdeme s Vámi do vybraných prodejen, vzorkoven nebo se společně potkáme u řemeslníka.

Proč přemýšlet nad realizací od nás?

Papír snese vše, ale v reálu může dojít k nejasnostem, chybám apod., což dokáže být vcelku otravné a nepříjemné. My těmto problémům předcházíme a v případě, že se stejně objeví, je vyřešíme za Vás a Vy tak bez starostí obdržíte hotový interiér ve schválené podobě. Ve výsledku tak ušetříte čas, peníze a starosti. 

Vysněný, útulný, designový interiér = DOMOV


 

PROČ BYSTE MI MĚLI SVĚŘIT REALIZACI INTERIÉRU

  • Doporučím Vám ověřené řemeslníky - spolu je navštívíme a pobavíme se nad možnostmi (od světelníka, přes truhláře až po elektrikáře či experta na vzuchotechniku)

  • Zpracuji pro řemeslníky výkresovou dokumentaci - aby řemeslník udělal vše dle původního návrhu a Vašich představ, je důležité nedát mu prostor pro chybu a to je přesně důvod, proč potřebuje výkresovou dokumentaci neboli prováděcí dokumentaci (takový zjednodušený návod pro řemeslníka)

  • Seženu vybrané kusy nábytku - ušetřím Vám čas, vyberu a po konzultaci s Vámi objednám potřebný nábytek a doplňky

  • Získám lepší ceny - jelikož s vybranými řemeslníky a firmami pracuji již delší dobu a máme spolu dobré vztahy, jsem schopná získat pro Vás lepší ceny, než kdyby jste si vše řešili po "vlastní ose".

  • Pohlídám si finální kvalitu včetně materiálu a montáže - tedy finální interiér bude vypadat přesně tak, jak jsme si jej schválili

  • Budu Vás průběžně informovat

Ve výsledku Vám tedy i ušetřím Váš drahocenný čas i starosti.

KDE VŠUDE PŮSOBÍM?

Jako interiérová designerka z Brna navrhuji interiéry převážně pro zákazníky v dojezdové vzdálenosti v okolí Brna. Nebráním se ale i projektům v rámci celé ČR. Pokud máte zájem o služby interiérového designera, tak se na mě neváhejte obrátit. Ráda Vám zpracuji nezávaznou nabídku či poskytnu konzultaci.

bottom of page