top of page

NÁVRH INTERIÉRU

Ať už si zařizujete nový domov nebo chcete stávající interiér jen oživit, pak jste tu správně.  
 

V rámci návrhu interiéru pomáhám klientům vytvořit útulný a praktický interiér nehledě na to, zda jde o celý dům, byt či jen vybrané místnosti. Řeším nejen tvorbu samotného návrhu interiéru, ale i dispozice či technické řešení v případě potřeby menších změn v architektuře (bourání, stavění zdí, příček apod.). Vždy s klienty probírám jejich rozpočet a snažím se jim v rámci daného rozpočtu dodat to nejlepší řešení. 

Jaké interiéry navrhuji nejraději?
 

Nejvíce mě baví takové návrhy interiéru, kde mám volné ruce a plnou důvěru klienta. To si pak můžu se vším vyhrát do největšího detailu, zvolit opravdu kvalitní materiály. Je ale třeba zmínit, že takových projektů není většina. Důvěra totiž nevzniká automaticky a někdy je třeba jít jednoduše krok po kroku a důvěru si postupně získat. 

 

Co se týká stylu, tak se nejraději snažím skloubit moderní, trochu nadčasový styl spolu s praktičností.

Jaký dostanete výstup v rámci návrhu interiéru?
 

Výstupem při návrh interiéru je buď  3D návrh či realistická vizualizace interiéru. Na základě tohoto výstupu Vám mohu interiér pomoci zrealizovat (čtěte níže) nebo si jej můžete samozřejmě zařídit svépomocí.

 

Návrh interiéru Brno Soběšice

REALIZACE INTERIÉRU

​Ze svých zkušeností doporučuji řešit realizaci interiéru s interiérovým designerem či firmou, která Vám dělala návrh interiéru. Výhodou tohoto přístupu je, že daná firma či člověk již ví, o co se jedná a minimalizují se tím náklady i prostor na chybu. V praxi jsem se setkala s tím, že řemeslník, který se ujal tvorby designu podle vizualizace, nedodržel odstíny, dekor dřeva, dlažby apod. a výsledný interiér tedy vypadal dost odlišně od původního nápadu. Věřte mi, že tomuto se chcete vyhnout.

POSTUP PŘI NÁVRHU INTERIÉRU?

1. Architektonická část (úvodní konzultace) :

Vše začíná úvodní konzultací (videohovor či osobní konzultace v místě budoucí realizace). Probereme spolu vaše představy a přání. V případě konzultace na místě realizace si rovnou zaměříme prostor. 

2. Architektonická část (prvotní návrh) :

Na základě informací z úvodní konzultace a zaměření obdržíte prvotní návrh interiéru v podobě realistické vizualizace ve 3D grafickém programu. Výhodou vizualizace je, že se velmi přiblížíme k možné finální podobě. 

Návrh spolu probereme a domluvíme se na případných úpravách a dalších požadavcích. 

3. Architektonická část (finální podoba) :

Zapracujeme Vaše požadavky a připomínky z prvního návrhu a vypracujeme finální vizualizaci. Výstupem architektonické interiérové studie je: fotorealistická vizualizace, seznam kusových zařizovacích předmětů (doplňků, dekorací, materiálů, látek a základních kusů nábytku) a v případě zájmu i kontakty na jednotlivé, námi prověřené profese.

4. Projektová část (technická dokumentace):

V projektové části pro Vás připravíme technickou dokumentaci, která plyně navazuje na hotové vizualizace a jde více do hloubky. Tato dokumentace je plnohodnotný podklad pro realizaci stavební i nábytkové části (rozkreslení nábytku pro truhláře, zakreslení umístění světel, zásuvek apod.).

 

Jak už jste asi pochopili, tak v této části se již budeme bavit o konrétních zařizovacích prvcích. 

 

Cílem je najít optiální řešení vzhledem k Vašemu rozpočtu.

5. Realizace:

Váš projekt můžeme kompletně zrealizovat na míru a to s minimální potřebou Vaší spolupráce. Spolupracujeme s ověřenými truhláři, elektrikáři, pokladači podlah nebo třeba s malíři a tapetáři, u kterých víme, že se na ně můžeme spolehnout. 

 

Průběžně Vás o všem budeme informovat, zajdeme s Vámi do vybraných prodejen, vzorkoven nebo se společně potkáme u řemeslníka.

Proč přemýšlet nad realizací od nás?

Papír snese vše, ale v reálu může dojít k nejasnostem, chybám apod., což dokáže být vcelku otravné a nepříjemné. My těmto problémům předcházíme a v případě, že se stejně objeví, je vyřešíme za Vás a Vy tak bez starostí obdržíte hotový interiér ve schválené podobě. Ve výsledku tak ušetříte čas, peníze a starosti. 

Vysněný, útulný, designový interiér = DOMOV


 

PROČ BYSTE MI MĚLI SVĚŘIT REALIZACI INTERIÉRU

  • Doporučím Vám ověřené řemeslníky - spolu je navštívíme a pobavíme se nad možnostmi (od světelníka, přes truhláře až po elektrikáře či experta na vzuchotechniku)

  • Zpracuji pro řemeslníky výkresovou dokumentaci - aby řemeslník udělal vše dle původního návrhu a Vašich představ, je důležité nedát mu prostor pro chybu a to je přesně důvod, proč potřebuje výkresovou dokumentaci neboli prováděcí dokumentaci (takový zjednodušený návod pro řemeslníka)

  • Seženu vybrané kusy nábytku - ušetřím Vám čas, vyberu a po konzultaci s Vámi objednám potřebný nábytek a doplňky

  • Získám lepší ceny - jelikož s vybranými řemeslníky a firmami pracuji již delší dobu a máme spolu dobré vztahy, jsem schopná získat pro Vás lepší ceny, než kdyby jste si vše řešili po "vlastní ose".

  • Pohlídám si finální kvalitu včetně materiálu a montáže - tedy finální interiér bude vypadat přesně tak, jak jsme si jej schválili

  • Budu Vás průběžně informovat

Ve výsledku Vám tedy i ušetřím Váš drahocenný čas i starosti.

KDE VŠUDE PŮSOBÍM?

Jako návrhářka interiérů z Brna navrhuji interiéry převážně pro zákazníky v dojezdové vzdálenosti v okolí Brna. Nebráním se ale i projektům v rámci celé ČR. Pokud máte zájem spolupracovat se mnou na návrh interiéru, budu ráda, pokud se mi ozvete. Ráda Vám zpracuji nezávaznou nabídku či poskytnu konzultaci.

OSTATNÍ SLUŽBY

bottom of page